POLETJE NA PLAŽI...

Neznan
2012-08-20 / 16:38
Ja, poletje se bliža h koncu, dopusti se končujejo in v glavah imamo le še spomine na same lepe stvari, ki so nam se dogajale na dopustu, na plaži recimo...
Torej, kaj pravite, mislite o seksu na plaži, bolj ali manj na skrivaj, kakor pač nanense..?
Letos sem svojo drago celo uspel prepričati, da sva zahajala na bolj odročen, malo odmaknjen del plaže, kjer smo bili seveda več ali manj nudisti... Ok, malo sem se razgledoval in pri marsikaterem parčku opazil tako prikrito muckanje, tudi seks, na katerega sem čisto slučajno naletel in se seveda potuhnil ter nekaj časa opazoval. Seveda nisem ostal ravnodušen in sem moral potolažiti tudi svojega dragega prijateljčka... res mi je pasalo... Tako sem tudi svojo drago prepričeval, da bi se malo muckala, vendar kaj več kot skrivnega drkanja nisem uspel dobiti...smrk...mene pa je tako držalo, da bi ji ga lepo počasi namakal v pregreto češpljico. Imam pa tudi željo, da bi naju kdo videl med mečkanjem, vendar ona nikakor ni za stvar... Mene pa to res rajca in mi je velika želja. Opazoval sem tudi prelepe špranjice in hribčke, ki so jih nastavljale soncu njihove lastnice. Lepo urejene na črtico, na trikotnik ali pa lepo na nulo...mmmm kako sladko je vse skupaj zgledalo..tako namazano z oljem za sončenje....kako bi marsikatero namazal po zagorelem telesu... moj prijateljček je res užival in z njim seveda tudi jaz, pa čeprav takole na plaži bolj na ročno obdelavo...
Kaj pa kaj vi..? Vam je to tudi morda všeč..? Bi poskusili..?
Ni najdenih odgovorov.