Nasmejala sem se temam :)

Neznan
2012-04-07 / 15:34
Dragi moji..malo sem si ogledala teme v teh forumih-sem nekako nova čisto sveža članica in še malo raziskujem ta svet,na tem portalu-nekatere teme so zelo zanimive-vredne branja,nekatere pa so me nasmejale do solz..predvsem teme o tem kdo je strahopeten,do kje pridejo,koliko odgovorov damo ženske,kaj moški pišejo v sporočilih..kaj ženska rabi,kdo je bolj odgovoren za dober sex v postelji...Tako vam povem dragi moji..nikoli ne išči krivca v drugem,kajti vsak je za nekaj deloma kriv,pa naj bo za bilo katero stvar,bilo katero temo..včasih je na ženski strani več krivde,včasih na moški..včasih pa je lahko le zgolj naključje tako..Kot recimo pri meni je skorajda v celoti krivda v meni,da ne uspem vsem hkrati odpisati na poslana sporočila,del krivde pa v vas moških,ki me zasujete z poslanimi sporočili..kakorkoli jaz pravim tako-kdor čaka dočaka :)..če pa kdo vseeno ne dočaka,sej ni težko ponovno poslati sporočilo,če je zanimanje veliko :)..kar pa se posteljnih vragolij tiče ;) kolikor bo dala ženska,toliko bo moški in obratno...nikoli se ne sme pričakovati smo z ene strani vse..in nikoli ne sme biti vedno in isto če ne celo enako..In naj za konec dodam še to..res je večina nekaj išče(tudi zame,tisti ki smo bili v kontaktu že vedo kaj iščem)a to še ne pomeni da je ravno vsak primeren..potrebno je priznati pa če nam je prav ali ne-je več moških uporabnikov,kot pa žensk..in dragi moji moški,popolnoma vas razumem,sploh sedaj ko je pomlad in vse brsti in cveti-da tudi vas dajejo hormončki ;)vendar sej vete kako je to..moški samec lahko ima več samic ;) ena samica pa več samcev težko ;)(razen ko gre stiktno željo da ženska dobi več moških na enkrat)..pa brez zamere..le svoje mnenje sem podala na vse teme-v eno samo celoto-ker komentirati se mi pa res ne da vsako temo posebej ;)
Ni najdenih odgovorov.