Seksualinė patirtis

Neznan
2010-09-20 / 13:54
Kiek partneriu turejote. Kelis, desimt, keliolika, be skaiciaus? Nuo kada jau nebeskaiciuojate. Partneriu skaicius - tai garbe, a slepiamas dalykas? kaip anekdotuose raso ir dainuose dainuoja - kievienas man pirmas :D
Neznan
2010-09-20 / 14:16

Šiaip labai nekorektiškas klausimas[b9], bet provokuojantis[f28]
protingas žmogus niekada nepaklaus ir nepasakys kiek turėjo partnerių:)nors šis klausimas dažnai užduodamas poroje ir pan...aš bent manau, kad ne skaičiuje esmė, o kokybėje:)...o anekdotuose ir dainose daug tiesos yra tik reik giliau pažvegti:)juk kiekvienas žmogus skirtingas ir nepakartojamas už tai ir sakoma kiekvienas man pirmas:)
vienas pažystamas man papasakojo, kad pas savo draugę buvo radęs visą saraša su vyrų vardais ir sexo smulkmenomis, tai privedė iki skyrybu, o buvo tokia meilė:)nemanau, kad kažkam malonu būti sąrašo gale ir pan.
na, bet kiekvienam savo:)
manau nereik skaičiuoti, kam gilintis į tai kas buvo, reik mėgautis akimirkomis čia ir dabar:)

Spremenjeno 2010-09-22 / 13:40

Neznan
2010-09-20 / 14:53

Jau kai pradedi nebeskaičiuot (arba nebesuskaičiuot), nuo tada tas skaičius ir nebebūna svarbus :D

Neznan
2010-09-20 / 14:55

Visi sąrašo pradžioje būti negali, nes, kaip dainoj dainuojama "kas ne pirmas - tas jau antras".
manau, niekam konkrečių skaičių ir detalių atskleisti nereikia. "Taip, turėjau draugą/draugę/vyrą/žmoną....Nesiklijavo, todėl išsiskyrėm, o dabar esu su Tavim. Esu jau n dienų/savaičių/mėnesių/metų, nes Tu pats geriausias/geriausia..."IR JOKIŲ PROBLEMŲ :)

Neznan
2010-09-20 / 15:04

[quote='Rytomigla']Visi sąrašo pradžioje būti negali, nes, kaip dainoj dainuojama "kas ne pirmas - tas jau antras".
manau, niekam konkrečių skaičių ir detalių atskleisti nereikia. "Taip, turėjau draugą/draugę/vyrą/žmoną....Nesiklijavo, todėl išsiskyrėm, o dabar esu su Tavim. Esu jau n dienų/savaičių/mėnesių/metų, nes Tu pats geriausias/geriausia..."IR JOKIŲ PROBLEMŲ :)[/quote]

[b15]šaunus atsakymas, pritariu 100procentų:)

Neznan
2010-09-20 / 15:15

Aš taip pat pasisakau prieš tokių dalykų atskleidimą. Ir pati visai nenorėčiau žinoti, kiek mano draugas merginų turėjo prieš mane.

Neznan
2010-09-20 / 15:29

[b5] teisingai mylimam zmogui nesakysi to nes kiekvienas nenoretu zinot graudzios realybes [d1] jei ji tokia yra [b7]

Neznan
2010-09-20 / 16:49

Paradoksas- Vyras (tipo) noretu buti PIRMAS JAI, o Ji noretu kad jis butu PASKUTINIS JAI [d11] Ir butent cia pasigirsta garsus juokas draugu bury[c9]

Neznan
2010-09-20 / 17:28

[e9]

Neznan
2010-09-20 / 18:18

[quote='Pragaras']Paradoksas- Vyras (tipo) noretu buti PIRMAS JAI, o Ji noretu kad jis butu PASKUTINIS JAI [d11] Ir butent cia pasigirsta garsus juokas draugu bury[c9][/quote]

koks siaubas :D

cia dar maciau kazkas nenoretu suzinoti kiek partneriu pakeite antra puse, o as atvirksciai - noreciau. kodel? tam kad zinot ko tiketis. (blogiau uz zmona blede gali but tik sunus pi**rastas) :D


o siaip apie partneriu skaiciu ir patirti, cia nesusije dalykai, gali but partneriu pakeista daug o patirties taip ir neigauta..

Neznan
2010-09-22 / 11:58

O nuo kada seksualinė patirtis matuojama partnerių skaičiumi?

Ni najdenih odgovorov.