So najlepši trenutki že preživeti..?

Neznan
2012-05-22 / 06:32
Torej, v dolgih letih zakona, se pač pojavi želja po novih doživetjih, po obujanju skritih raziskovanj, ki smo jih nekoč morda že občutili, pa v vseh teh letih nanje že skoraj pozabili... Tu ne gre za iskanje nove ljubezni, to vsekakor imam doma in s tem sem tudi zadovoljen ter nimam namena spreminjati. Tudi ne gre za nek industrijski seks, saj imam občutek, da počasi to postaja že doma, zgolj neko rutinsko opravilo in neke nuje in potrebe... Gre za čutenje toplega in nežnega, neznanega telesa ljubljenke, za medsebojno doživljanje in skrito doživljanje pritajene domišljije. Gre za dolge nežne poljube, raziskovanje telesa z jezikom in božanje razgretih delov teles, ki se privujata drug k drugemu in ...
Ja, vse to in še več počasi zamira v vseh teh letih in marsikdo si želi te občutke ponovno doživljati. Tako tudi jaz, saj domišljija ne zamira ampak se le krepi. Vem, da nas veliko tako razmišlja, tako moških kot žensk a le malo se jih upa storiti ta korak. Vendar to ob pravi spodbudi in želji ni težko, malo korajže, malo novih spoznavanj in smo tu. Pa brez slabe vesti, lepo na skrivaj in potiho se predajmo lepim in vročim občutkom...
To je to, to je nekaj kar mi manjka in vem, da vas je veliko takih. Kajne..? Poskusimo nekj naredit v tej smeri...
Lepo se imejte in veliko užitkov.
-ferdo-
Ni najdenih odgovorov.